9/19/2018 3

19/09/2018


Hej! Witam Was serdecznie, nareszcie udało mi się znaleźć chwilę, żeby tutaj zajrzeć i wrzucić nowy wpis. Niestety rozłożyła mnie grypa, jednak nie zepsuła mi dzisiejszych planów. Czy ktoś tu również jest przeziębiony? 

____________________________________________________________

Chciałabym Wam bardzo podziękować za tak gorące przyjęcie ostatniego postu i zdjęć, to ile dostałam pozytywnych wiadomości przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Dziękuje! Tak naładowaliście mnie pozytywną energią, że posty mam zaplanowane na kilka tygodni do przodu, a niedługo ruszam z czymś nowym. Mam nadzieję, że przyjmiecie to równie ciepło. 

____________________________________________________________ 

Przechodząc już do stylizacji, to śmiało mogę powiedzieć, że długo "siedziała" mi w głowie. Jednak zawsze szło coś nie tak. Outfit kompletowałam tygodniami, dosłownie! Kilka tygodni temu znalazłam na wyprzedaży wymarzoną marynarkę z zary, najbardziej podoba mi się jej oversizowy fason, no i ta krata. Na opaskę trafiłam przez przypadek przechadzając się po sklepach z koleżanką. W tym miejscu warto zaznaczyć, żeby nie mówić nigdy. Nie spodziewałam się, że kiedyś założę właśnie taką opaskę, sama jestem zdziwiona jak ją uwielbiam! Reszta już jest oczywista, białe spodnie i bluzeczka na ramiączka. Do całości dołożyłam sneakersy Louis Vuitton, w których jestem zakochana od pierwszego wejrzenia :) Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba.

zdjęcia: Maria Berkun

okulary - theblogshop/ łańcuszek - sotho /
bluzka, marynarka, spodnie - zara / opaska - bershka / 
buty - Louis Vuitton

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz!

Copyright © 2017 Karolina Wiśniewska