10/04/2018 2

04/10/2018

Przeglądając w ostatnim czasie instagrama, zaczęłam się zastanawiać czym jest dla mnie moda. I wiecie co? Dla mnie to sposób wyrażania siebie, możliwość komunikowania się z innymi. To nieodłączny element mojego życia. Jako mała dziewczynka zawsze pomagałam wystylizować moją siostrę, zdarzało mi się chować w moim pokoju i szyć ubranka dla lalek. Upinać prześcieradło, tak aby przypominało piękną balową suknię.


Właśnie moda towarzyszyła mi przy wyborze szkoły średniej. Wiedziałam, że w zwykłym ogólniaku będę się nudzić. Rozważałam dwie opcje, stolicę bądź Łódź. Jednak perspektywa cotygodniowego powrotu do rodzinnego domu, przekonywała mnie bardziej. Tak trafiłam do Warszawy, do technikum odzieżowego. Od tego momentu zaczął się kształtować mój gust, upodobania i poważne myślenie o własnej marce odzieżowej.

Nie robiłam tego dla kogoś i nie będę. W dzisiejszych czasach "każda" dziewczyna chce zajmować się modą, bo to przynosi korzyści, współpracę. Ale czy w tym wszystkim zostaje miejsce na autentyczność? Wszystko gnie wsród darmowych przesyłek, które i tak nikogo nie obchodzą. Szczerość zostaje zepchnięta na drugi tor, a ego jest karmione kolejnym barterem. I właśnie w ten sposób zabawa stała się wyścigiem szczurów, w którym nie chce uczestniczyć. Możecie być pewni, że jeśli coś polecam to podpisuje się pod tym obiema rękami.

Jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat.

Karolina

przy użyciu kodu "wisniewska20" otrzymujecie rabat 20% na cały asortyment :) 
(oprócz rzeczy przecenionych)

marynarka - h&m / buty - deezee /
torebka - Louis Vuitton

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne, klimatyczne zdjęcia. A w butach zakochałam się od pierwszego wejrzenia ☺

    OdpowiedzUsuń
  2. wow jak dla mnie miazga <3 powalasz na kolana a buty masz genialne !

    BLOG ANGELIKA EM

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!

Copyright © 2017 Karolina Wiśniewska